Du er her:

Lokallag i Akershus

Her er en oversikt over lokallaga i Akershus Bygdeungdomslag. Klikk deg inn på navnet for å se Facebooksidene til lokallaga. Kontaktinfo ved lagets leder.

aurskog

Aurskog-Høland Bygdeungdomslag  

Sivert Wallander Bjerkely
Tlf: 988 12 501

sivert_bjerkely@hotmail.com

(Ikke bilde)

Christiania Bygdeungdomslag

Iver Tøsti

iver.tosti@gmail.com

eidsvoll

Eidsvoll Bygdeungdomslag

Jørgen Klaseie
Tlf: 922 31 150

jorgen.klaseie@antra.no

(Ikke bilde)

Enebakk Bygdeungdomslag

Andrea Skretting
Tlf: 984 04 826

andrea.skretting@gmail.com

frogn

Frogn og Nesodden Bygdeungdomslag

Aksel Engebretsen
Tlf: 407 40 857

akselengebretsen@yahoo.no

gjerdrum

Gjerdrum Bygdeungdomslag

Christian Pedersen
Tlf: 909 23 713

christian@uterom.no

hurdal

Hurdal Bygdeungdomslag

Emil Ruud
Tlf: 994 69 976

emilk.ruud@gmail.com

kråkstad

Kråkstad/Ski Bygdeungdomslag

Ole-Martin Carlsen
Tlf: 942 07 570

herusti@hotmail.com

nannestad

Nannestad Bygdeungdomslag

Lasse Patrick Johansen-Richardsen
Tlf: 404 71 215

lassepj-r@hotmail.no

nes

Nes Bygdeungdomslag

Grete Grøndahl
Tlf: 952 45 501

gretegron1996@gmail.com

nittedal

Nittedal/Hakadal Bygdeungdomslag

Ole Skoveng
Tlf: 909 52 513

ole@skoveng.net

skedsmo

Skedsmo Bygdeungdomslag

Karoline Bjørnholt
Tlf: 952 20 938

karbjo@outlook.com

sørum

Sørum Bygdeungdomslag

Ole Kristian Sæther
Tlf: 468 22 733

ole.kr@live.no

ullensaker

Ullensaker Bygdeungdomslag

Siri Marlén Olsen
Tlf: 994 24 979

siri.marlen@yahoo.no

vestby

Vestby Bygdeungdomslag

Sissel Strøm
Tlf: 480 80 848

sissel_98@hotmail.com

ås

Ås Bygdeungdomslag

Kristine Holst Johannesen
Tlf: 469 47 572

johannesen.kristine@gmail.com

Kalender

Ingen aktiviteter i fremtiden

   

Norges Bygdeungdomslag: Pb. 9377 Grønland, 0135 Oslo
Telefon: 22 05 48 00 : E-post: post@nbu.no

   agrol  Landkreditt